Impressum

Údaje podle § 5 Zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních dat

Provozovatelem těchto webových stránek je WINDENERGIE, s.r.o.

Adresa:

WINDENERGIE, s.r.o.

Krymská 47

360 01 Karlovy Vary

Telefon:

+420 353 233 413

Telefax:

Email:

 wisro(et)windenergie.cz

Management:

Dipl.-Ing. Karl Schlecht 

Rudolf Kreisinger

Příslušný soud:

Chomutov

IČ:

263 40 381

DIČ:

CZ 263 40 381

Pokyny pro uživatele

Obsah těchto stránek je chráněný autorskými právy. K přenosu informací obsažených v těchto stránkách je zapotřebí předchozího souhlasu od WINDENERGIE, s.r.o.

Informace obsažené v této internetové nabídce jsou pečlivě zpracovávané a průběžně ověřované a aktualizované. Přesto za správnost, úplnost a průběžnou aktualizaci těchto webových stránek neručíme.

Zprávy, konzultace, doporučení a vysvětlení podáváme pouze v rámci individuální komunikace.

Na obsahy ostatních poskytovatelů bude odkazováno pouze formou hyperlinků. WINDENERGIE, s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za obsahy webových stránek provozovaných třetími osobami.

WINDENERGIE, s.r.o. si vyhrazuje výslovné právo bez předchozího oznámení provádět změny, zrušení, pozastavení zveřejnění týkající se části stránky nebo celé nabídky.

Naše internetová nabídka je určena pro území České republiky a je zhotovena na základě českého právního řádu. Neručíme za to, že naše internetová nabídka je vhodná a použitelná pro uživatele z jiných zemí a nebo zda je v těchto zemích právně přípustná.

Ochrana dat

Nabízené služby na našich stránkách vyžadují částečně uvedení osobních údajů. Zodpovězení těchto otázek je dobrovolné. Tyto nashromážděné osobní údaje budou v rámci naší nabídky použity výhradně za účelem zpracovávání dotazů. Ochranu Vašich osobních údajů bereme vážně a přejeme si, aby jste se při využívání našich služeb cítili spokojeně. Vámi případně uvedené osobní údaje budou uloženy a zpracovány podle ustanovení českého Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.

Stav : duben 2013