Ekologie, ochrana životního prostředí, zodpovědnost

Firma WINDENERGIE, s.r.o. působí na českém trhu s obnovitelnými zdroji energie (OZE) od roku 2001, je tedy jednou ze společností, která je v tomto oboru od samého počátku rozvoje obnovitelných zdrojů energie v ČR.

Ochrana životního prostředí, je hlavní součástí podnikatelských aktivit firmy WINDENERGIE, s.r.o. Využívání inovativních a prověřených technologií pro výstavbu OZE provází tak všechny ekonomické procesy ve firmě. Všechny naše projekty, plány i vývoj našeho obchodu jsou tvořeny tak, aby byly ekologicky přijatelné.

Jádrem obchodní činnosti společnosti WINDENERGIE, s.r.o. je projektování, výstavba a provozování větrných a solárních parků v České republice.

Každý člen podnikatelské skupiny firem Dipl. Ing. Karla Schlechta      " www.karl-schlecht.de", jehož součástí je i firma WINDENERGIE, s.r.o., je povinen nakládat s disponibilními finančními prostředky zodpovědně a hospodárně. Z tohoto důvodu je po každém spolupracovníkovi požadováno důsledné hospodaření se svěřenými finačními prostředky.